دریافت پاسپورت ترکیه

دریافت پاسپورت ترکیه

در این مقاله قصد داریم تا روش ها و شرایط اخذ پاسپورت ترکیه را به طور کامل و جامع مورد بررسی قرار دهیم. در صورت قصد اخذ پاسپورت ترکیه و اقامت این کشور و تمایل برای اطلاع یافتن از هزینه مورد نظر جهت خرید پاسپورت ترکیه تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید.

خرید پاسپورت ترکیه

یکی از روش های راحت و مطمئن برای اخذ اقامت ترکیه توسط متقاضیان خارجی، خرید پاسپورت می باشد. خرید پاسپورت در ترکیه از یکی از روش های خرید ملک در ترکیه، سپرده گذاری سرمایه در بانک های ترکیه و خرید اوراق قرضه دولت امکان پذیر می باشد. از هر یک از این روش ها جهت اخذ پاسپورت ترکیه اقدام نمایید پس از گذشت سه هفته موفق به دریافت آن خواهید شد البته به شرطی که سرمایه مورد نیاز برای خرید پاسپورت به مدت سه سال در این کشور باشد. با دریافت پاسپورت ترکیه می توانید به راحتی به 148 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید.

قوانین خرید پاسپورت ترکیه

برای خرید پاسپورت ترکیه حتماً باید 1 میلیون دلار آمریکا را پرداخت کنید. با تنظیم سیاست های مهاجرتی جدید و جذب سرمایه گذاران از سراسر دنیا هزینه خرید پاسپورت ترکیه کاهش یافته است و همچنین اخذ آن آسان شده است. بر اساس قوانین مهاجرتی و اخذ پاسپورت ترکیه که در سال های اخیر وضع شده است متقاضیان تنها از طریق خرید ملک به مبلغ 250 هزار دلار، خرید شرکت به مبلغ 500 هزار دلار و سپرده گذاری در بانک های دولتی ترکیه با ارزش 500 هزار دلار و همچنین راه اندازی کسب و کار و استخدام حدود 50 نفر از بومیان ترکیه می توانند پاسپورت این کشور را به راحتی دریافت کنند. در صورت تمایل برای اخذ پاسپورت ترکیه تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پاسپورت ترکیه

  • سن متقاضی اخذ پاسپورت ترکیه باید از 18 سال به بالا باشد.
  • ارائه اصل گذرنامه متقاضی و همراهان او جهت اخذ پاسپورت ترکیه لازم و ضروری است.
  • متقاضی اخذ پاسپورت ترکیه باید سند ازدواج یا طلاق خود را ارائه دهد.
  • همچنین متقاضی باید شناسنامه خود را ارائه دهد.
  • یکی دیگر از مدارک لازم جهت اخذ پاسپورت و اقامت ترکیه ارائه گواهی عدم سوء پیشینه می باشد.
  • گواهی سلامت و حساب بانکی فرد باید ارائه شود با ارائه حساب بانکی متقاضی می تواند تمکن مالی خود را اثبات کند.
  • آشنایی با زبان ترکی در حد نیاز

هزینه اخذ پاسپورت ترکیه

اگر متقاضی دریافت پاسپورت ترکیه موفق به خرید ملکی به ارزش یک میلیون دلار در آمریکا باشد می تواند بلافاصله پاسپورت این کشور را اخذ کند. البته بیان این نکته در این جا ضروری است که متقاضی تا سه سال حق فروش ملک خود را ندارد. همچنین اگر قصد دارید از طریق سپرده گذاری در بانک های دولتی ترکیه پاسپورت این کشور را اخذ کنید باید ارزش سپرده گذاری شما معادل سه میلیون دلار باشد.

یک دیدگاه در نوشته‌ی “دریافت پاسپورت ترکیه

  1. بازتاب: چه مشاغلی برای خارجیان در ترکیه ممنوع میباشد – PeyLaw.net |موسسه حقوقی|اقامت ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *