جشن های سال نو در ترکیه

سال نو در ترکیه

مراسم سال نو در شهرهای بزرگ ترکیه بصورت مجلل برگزار می شود اما به دلیل اینکه بسیاری از مردم ترکیه مسلمان می باشند در شهرهای کوچک استقبال کمتری از این شب می شود.

مردم کشور ترکیه دوماه قبل ازشروع سال جدید به استقبال شب سال نو میلادی می روند.

برای هموطنانی که قصد خرید ملک در استانبول و اقامت در ترکیه را دارند، هر ساله در این شب می توانند خاطرات خوشی را داشته باشند.

استانبول شهری همیشه بیدار است اما در این شب ها حال و هوای دیگری دارد.

تمام شهر آذین شده از چراغ های رنگی، بابا نوئل هایی که در شهر مشغول رقص و پایکوبی هستند و درخت های کریسمس شور و شوق مردم را بیشتر می کنند. تمامی ویترین های فروشگاه ها در مراکز خرید برای سال نو دیزاین می شوند و تخفیفات خوبی برای مشتریان گذاشته می شود.

شب سال نو در بین ترک ها به نام نوئل معروف می باشد.

برای شب سال نو در تمامی هتل ها، رستوران ها مراسم هایی برگزار می شود، این مراسم ها شامل موسیقی زنده، شام ونوشیدنی و… می باشد.

شب سال نو را مردم ترکیه به رقص و پایکوبی می گذرانند و به کسانی که دوستشان دارند هدیه می دهند وهدیه می گیرند.

برای اینکه بتوانید در این برنامه ها شرکت کنید باید از قبل مکان مورد نظرتان را انتخاب کنید و بصورت اینترنتی رزرو انجام دهید. شور و هیجان این شب در کوچه بارهای کادیکوی و خیابان بغداد در قسمت آسیایی استانبول توصیف ناپذیر است.
روز سال نو در کشور ترکیه تعطیل رسمی می باشد.
برای هموطنانی که تصمیم به گرفتن تابعیت ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه و خرید خانه در استانبول را دارند، استانبول جذابیت های بیشماری دارد.
برای رسیدن به هدف و لذت بردن از تصمیم تان با موسسه مالی و حقوقی ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *