اخذ اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در بخش دامپروری

اخذ اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در بخش دامپروری

در سال های اخیر دولت ترکیه از سرمایه گذاران در این کشور به خصوص سرمایه گذاران در بخش های کشاورزی و دامپروری حمایت قابل توجهی می کند. به گونه ای که هر سال به دامپروران ترکیه 2 میلیارد یورو یارانه پرداخت می نماید. این یارانه شامل 3 سنت به ازای هر لیتر شیر و 15.65 یورو به ازای هر گاو شیرده می باشد و همچنین برای واکسیناسیون گاوها به دامداران کمک های مالی اهدا می کند. از این رو می توان یکی دیگر از روش های مطمئن جهت اخذ اقامت ترکیه سرمایه گذاری در بخش دامپروری می باشد.

اخذ اقامت ترکیه از طریق فعالیت در بخش صادرات لبنیات محلی

مصرف شیر در ترکیه پایین می باشد اما از آنجا که در روزهای گرم در طول سال شیر تولید شده به روش استرلیزه در این کشور به دیگر کشورها از جمله اروپا، خاورمیانه و آمریکا صادر می شود می توان گفت از طریق سرمایه گذاری در بخش دامپروری می توان با اطمینان اقامت ترکیه را کسب نمود. از سال 2010 بانک کشاورزی این کشور به دامداران وام های بلند مدت با بهره بانکی صفر ارائه می دهد تا از بخش دامپروری در ترکیه حمایت کند. حمایت دولت از بخش دامپروری باعث شده است در بخش غربی ترکیه استان ازمیر گاوداری های بزرگ صنعتی احداث شود و همچنین تعداد کارخانه های تولید محصولات لبنی افزایش یافته است.

اگر قصد دریافت اقامت ترکیه

را دارید و در بخش دامپروری دارای مهارت و تجربه لازم می باشید به شما توصیه می کنیم سرمایه گذاری لازم خود را در این زمینه انجام دهید تا به راحتی موفق به اخذ اقامت ترکیه شوید. سود صنعت دامپروری در ترکیه بسیار بالا می باشد به طوری که می توان گفت میانگین درآمد حاصل از دامپروری در ترکیه به ازای هر لیتر شیر حدود 7 سنت می باشد؛ و روزانه معادل 30 لیتر شیر در این کشور تولید می شود پس همانطور که گفتیم می توان از طریق سرمایه گذاری در بخش دامپروری به سود قابل توجهی دست یابید.

مهمترین محصولات صادراتی در بخش دامپروری

ترکیه از لحاط دارا بودن حیوانات اهلی به عنوان یکی از کشورهای مهم دنیا شناخته می شود. یکی از بخش های اساسی اقتصاد در ترکیه، تولیدات در بخش دامپروری می باشد. علاوه بر محصولات لبنی تولید شده در این کشور از طریق بخش دامپروری، تولید گوشت نیز از اهمیت قابل توجهی برخوردار است به طوری که از سال 2009 حدود دو میلیون تن گوشت قرمز و سفید تولید شده است. محصولات لبنی، انواع گوشت، پشم و تخم مرغ مهمترین محصولات صادراتی کشور ترکیه را تشکیل می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *