اخذ اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در بخش صنعت پوشاک

اخذ اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در بخش صنعت پوشاک

اخذ اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در بخش صنعت پوشاک

اگر به دنبال اخذ اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری که مطمئن ترین روش اقامت می باشد هستید بهتر است با صنایع یا بخش هایی که می توان بیشترین سود را با سرمایه گذاری در آن به دست آورد آشنا شوید. یکی از صنایع پردرآمد و پر بازده در ترکیه صنعت پوشاک می باشد. این کشور در بخش صادرات پوشاک در سال های اخیر توسعه چشمگیری داشته است. به طوری که می توان گفت موفق به کسب رتبه هشتم در سراسر جهان در بخش صادرات پوشاک و منسوجات شده است.

آیا اخذ اقامت ترکیه ا طریق سرمایه گذاری در بخش پوشاک امکان پذیر است؟

اگر از آن دسته از افراد ایرانی هستید که قصد اخذ اقامت ترکیه را دارید به شما توصیه می کنیم در بخش پوشاک سرمایه گذاری نمایید. از قرن شانزدهم تا به امروز تحولات مهمی در صنعت پوشاک و نساجی صورت گرفته است. امروزه پوشاک و منسوجات به عنوان یکی از مهمترین صنایع این کشور شناخته می شود و علاوه بر آن به یکی از برترین صادرکنندگان جهانی در بخش پوشاک شناخته شده است.

صنعت پوشاک مهمترین صنعت کشور ترکیه

صنعت پوشاک و منسوجات یکی از بخش های پردرآمد در کشور ترکیه می باشد به طوری که درآمد حاصله از صادرات صنعت نساجی ترکیه در سال 2010، 7.7 میلیارد دلار و در بخش صنعت پوشاک 13.3 میلیارد دلار بود. به طوری که می توان گفت مجموع درآمد از بخش پوشاک و منسوجات در همان سال حدود 21 میلیارد دلار بوده است. ترکیه در بخش نساجی در سال 2009 رتبه هفتم صادر کننده جهان و در بخش پوشاک چهارمین صادر کننده جهان بود. صادرات نساجی و پوشاک ترکیه در سال 2009 تقریباً 3.7 درصد از درآمد جهانی از این صنعت را به خود اختصاص داده بود. ترکیه دومین کشور تولید کننده جوراب، سومین صادر کننده لباس زیر، چهارمین صادر کننده فرش و بزرگ ترین تولید کننده پارچه جین می باشد.

مزایای سرمایه گذاری در صنعت نساجی ترکیه جهت اخذ اقامت ترکیه

مهمترین مزیت صنعت نساجی در ترکیه این است که این محصولات مطابق با استانداردهای اکولوژیکی بین المللی می باشد. دولت ترکیه استفاده از رنگ های سرطان زا را در تولید پوشاک و پارچه ممنوع کرده است به طوری که کشورهای آسیایی و شرق دور در تولید پارچه و پوشاک آزادانه از آن استفاده می کنند. نیروی کار ترکیه در بخش پوشاک و منسوجات بسیار ماهر می باشند و همچنین نیروی کار این بخش از ترکیه دارای قدرت انطباق و کارآفرینی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *